W tegoroczną zbiórkę WOŚP prowadzoną pod hasłem „Przejrzyj na oczy” włączyła się Epoka. Restauracja premium mieszcząca się w sercu Warszawy zaoferowała aukcję, której zwycięzcy przekonają się, czym jest fine food experience. Już niebawem poznamy parę, która, wspierając szczytny cel leczenia wzroku u dzieci, doświadczy niepowtarzalnej kolacji na Chef’s Table i osobistego spotkania z wybitnym szefem kuchni, Marcinem Przybyszem.

Ogromne zainteresowanie corocznymi zbiórkami prowadzonymi przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy udowadnia nam, że lubimy pomagać. Od lat do tych działań chętnie włączają się także firmy, które zarówno wspierają szczytne cele, jak i zachęcają do tego swoich pracowników czy klientów. W gronie organizacji, które zaangażowały się w 30. finał WOŚP, znalazła się restauracja Epoka.

Nasza tegoroczna aukcja Allegro, z której dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP-u, to voucher na wyjątkową kolację dla dwóch osób na Chef’s Table, podczas której zwycięska para osobiście pozna szefa kuchni, Marcina Przybysza. Dodatkowo goście mogą spodziewać się wine pairingu przygotowanego przez naszego sommeliera oraz oprowadzenia po lokalu, o co zadba Jakub Laryończuk, Manager Epoki – wyjaśnia Antoine Azais, Dyrektor restauracji.

Podczas kolacji para szczęśliwych zwycięzców doświadczy 20 nietuzinkowych elementów nazywanych w Epoce przepisami, które nie tylko wyjątkowo smakują, i wyglądają ale także zaskakują, oszukując zmysły gości. Dodatkową atrakcją będzie zwiedzanie tajemniczego wnętrza Epoki, w którym króluje niewymuszona klasa i zgrabne połączenie historii z nowoczesnością. Projekt wnętrza powstał we współpracy ze słowackim scenografem teatralnym i filmowym, Borisem Kudličką.

To już kolejna edycja WOŚP, którą postanowiliśmy wesprzeć, oferując najlepszą część Epoki

 Mam nadzieję, że zaproponowana przez nas kolacja przypadnie do gustu zwycięzcom licytacji, a może stanie się również inspiracją do zainteresowania tematyką fine food experience. W Epoce wierzymy, że spotkanie przy stole może być prawdziwie wyjątkowym doświadczeniem i to właśnie stanowi przedmiot naszej aukcji – dodaje Marcin Przybysz, Executive Chef.

Marcin Przybysz, znany wielu m.in. z programu telewizyjnego Top Chef, przedstawia w swojej pracy własną interpretację polskich tradycji kulinarnych, komponując niepowtarzalne przepisy i wprowadzając do kuchni nowatorskie rozwiązania. W przygotowywaniu nowych połączeń korzysta ze starych ksiąg kulinarnych. W jego zbiorach można znaleźć eksponaty sięgające XVII wieku.