W urządzaniu wnętrz liczą się szczegóły. Koncepcja aranżacji pomieszczenia opiera się o kształty, kolory i struktury, a umiejętne połączenia pozwalają stworzyć nie tyko modne, ale i komfortowe wnętrze. Decydując się na białe meble do salonu, sypialni lub kuchni wyznaczasz dominujący motyw, do którego warto dopasować detale. Uchwyty do mebli to doskonały sposób na wyrażenie indywidualnego charakteru aranżacji. Wybierz pasujące uchwyty do białych mebli i obserwuj, jaki efekt wizualny możliwy jest do uzyskania.

Uchwyty do mebli białych-modne i funkcjonalne

Modne uchwyty do mebli to przede wszystkim różnokolorowe, urzekające stylistyką gałki meblowe oraz metalowe, poziomo montowane uchwyty wysokiej jakości. Do białych szafek, komód oraz biurek doskonale pasują uchwyty do mebli białe. Tworzące jednolitość i spójność kolorystyczną uchwyty białe nie rzucają się w oczy. Dzięki nim białe meble zyskują efekt subtelnej elegancji. W zależności od stylu, w jakim wykonane zostały szafki możesz dopasować uchwyty, które wydobędą ich piękno. Wybierz uchwyty do mebli, które wygodnie jest użytkować na co dzień. Niech modny wygląd mebli połączy się z ich funkcjonalnością. Białe meble w stylu minimalistycznym pozbawione są wyraźnie zarysowanych uchwytów. W ich przypadku warto wybrać frezowanie górnych krawędzi szuflad i drzwi lub nowoczesny mechanizm otwierania za pomocą naciśnięcia wybranego miejsca.

Jakie uchwyty do mebli w kolorze bieli?

Do mebli w kolorze białym doskonale pasują uchwyty białe, które pozwolą ujednolicić styl mebli oraz uchwyty czarne, kontrastujące i efektownie podkreślające styl mebli. Uchwyty do mebli w kolorze czarnym, zastosowane dla białych frontów drzwi i szuflad szczególnie polecane są do mebli, utrzymanych w stylu skandynawskim, prowansalskim, industrialnym, retro. Efektowny wygląd mebli nowoczesnych wyklucza zastosowanie wyraźnie widocznych uchwytów meblowych. Jeśli poszukujesz uchwytów do mebli kuchennych w kolorze bieli, masz ogromne możliwości ich dopasowania. Biała kuchnia świetnie prezentuje się z zastosowaniem uchwytów krawędziowych w kolorze czerni lub metalowymi. Stylowe uchwyty meblowe montowane na szafkach doskonale prezentują się, jeśli posiadają one długość, równą szerokości szafki. Stylowe uchwyty do mebli kuchennych powinny być wygodne w użytkowaniu. Świetnie pod tym względem sprawdzają się gałki meblowe, Ich wygoda użycia sprawia, że szafki w kuchni można otworzyć nawet, mając brudne dłonie. Uchwyty, pasujące do białych szafek? Przede wszystkim kieruj się jakością.