Choć Walentynki kojarzą nam się przede wszystkim ze świętem zakochanych, jest to doskonała okazja do obdarowania drobnymi upominkami wszystkich, których darzymy uczuciem – w tym naszych czworonożnych przyjaciół. Maxi Zoo przygotowało specjalną ofertę, dzięki której będziemy mogli sprezentować naszym pupilom różne przysmaki.

Z badania przeprowadzonego przez Kantar w 2019 roku[1] wynika, że to, co dla nas jest najważniejsze w relacjach z naszymi zwierzętami to miłość i przyjaźń – tak twierdzi ponad 60% respondentów. Chętnie śpimy z naszymi pupilami w jednym łóżku, cenimy ich wierność, budujemy silne, oparte na emocjach relacje. Czy w tej sytuacji może dziwić kupowanie prezentów dla naszych czworonożnych przyjaciół z okazji ich urodzin, rocznicy przybycia do domu, czy właśnie Walentynek? Na pewno nie. Ważne jest jednak, by prezenty były odpowiednie – mogą być to zdrowe przekąski lub na przykład wspierające rozwój zwierzęcia zabawki. I choć kusi, by w tak ważnym dniu poczęstować pupila czymś pysznym, na przykład tym, co akurat mamy na swoim talerzu, to zdecydowanie powinniśmy unikać takich pokus. Możliwość nabycia różnych przysmaków w promocji Maxi Zoo pozwoli nam sprawdzić, które z nich najbardziej odpowiadają naszym zwierzętom.

Jeśli chcemy w wyjątkowy sposób okazać nasze przywiązanie, możemy samodzielnie upiec zdrowe, psie ciasteczka

Wystarczy połączyć 200 gramów mąki orkiszowej pełnoziarnistej, trzy jajka, jedną tubkę wątrobianki z pietruszką (75 g) marki MultiFit, dwie łyżki oleju rzepakowego i jedną startą marchewkę, wyrobić ciasto aż do uzyskania jednolitej masy, rozwałkować je, a następnie wyciąć ciasteczka i upiec je w nagrzanym piekarniku, w temperaturze 170 stopni góra/dół przez około 12 minut. Taki upominek z pewnością ucieszy naszego psa. Przepis pochodzi ze strony Magazynu Maxi Zoo (www.maxizoo.pl/magazyn/pies/zywienie/przygotowanie-ciasteczek/), w którym możemy również znaleźć wiele porad dotyczących żywienia naszych czworonożnych przyjaciół.

Z okazji Walentynek Maxi Zoo przygotowało specjalną ofertę, która pozwoli nam kupić i dać do wypróbowania naszemu pupilowi różne przekąski. Aż do 15 lutego przy zakupie w sklepach stacjonarnych czterech dowolnych opakowań wszystkich przysmaków dla psów i kotów, paczkowanych i na sztuki, piąty, najtańszy, otrzymamy za 1 grosz. Produkty można mieszać dowolnie. Rabat naliczany jest przy kasie. W wyborze odpowiednich produktów dla naszego pupila chętnie pomogą doradcy klienta. Pełna informacja na temat promocji znajduje się tutaj:  www.maxizoo.pl/promocje-oferty/sklepy-stacjonarne/