Kostiumy i przebrania dla dzieci stają się coraz bardziej popularne wśród rodziców, którzy chcą sprawić prezent swoim pociechom. Nic dziwnego – stroje oferują zupełnie nowy wymiar zabawy niż tradycyjne zabawki. Wcielanie się w rolę ulubione bohatera rozbudza dziecięcą kreatywność i zapewnia dużo pozytywnych wrażeń. Sprawdź ranking TOP 10 przebrań dla dzieci w ostatnim czasie!

Strój Psiego patrolu

Dzieci uwielbiają bajkę o bohaterskich psiakach. Zwierzęca drużyna, która stawia czoła zagrożeniom i pomaga potrzebującym dostarcza maluchom niemałej rozrywki. Nic dziwnego, że tak chętnie wybierają właśnie te stroje dla dzieci. Kolorowe peleryny Psiego Patrolu idealnie nadają się dla całej grupy przyjaciół, w której każdy z nich może wcielić się w swoją ulubioną postać.

Suknia Anny

Księżniczka, a później królowa Anna, jest znana każdej małej fance Krainy Lodu. Nic dziwnego, że dziewczynki uwielbiają tę postać i wprost kochają się w nią wcielać. Kto by nie chciał władać Arandelle i przeżywać niesamowitych przygód z zabawnym bałwanem Olafem?

Kostium Kapitana Ameryki

Prawdziwa gradka dla wszystkich miłośników komiksów i filmów o herosach. Kapitan Ameryka to prawdziwy obrońca i idealny towarzysz w każdej zabawie. Największą furorę robi jego niesamowita tarcza, która powstrzyma każde zbliżające się niebezpieczeństwo. Mali chłopcy, a nawet małe dziewczynki, uwielbiają przebrania dla dzieci, które odzwierciedlają superbohaterów, więc nie dziwi nas fakt, że w tym zestawieniu jest ich całkiem sporo.

Strój Ninja

Spore grono aktywnych i spragnionych zabaw dzieci uwielbia przebierać się za wojowników ninja. Największą popularność zyskują znane wszystkim żółwie, jednak uniwersum Ninjago też ma sporo małych przedstawicieli. Zabawkowe bronie, dzięki którym mogą ze sobą walczyć w bezpieczny sposób, to bez wątpienia największa radość przy tego typu strojach.

Przebranie Wonder Woman

Ten strój kochają wszystkie małe wojowniczki, które nie gustują w księżniczkowych kreacjach i wolą stawiać czoła niebezpieczeństwu i walczyć, jak przystało na prawdziwe superbohaterki. Kostium Wonder Woman ostatnimi czasy zyskuje bardzo dużą popularność i w sklepach pojawia się coraz więcej jego wariantów.

Zbroja iron Mana

To kolejny superbohater na naszej liście, którego kostium dzieci wybierają bardzo chętnie. Bez wątpienia ma to związek z tym, że przywódca Avengersów to charyzmatyczna postać i jednocześnie istny wzór do naśladowania. Na dodatek jego niesamowita zbroja robi naprawdę ogromne wrażenie. Każda dziecięca drużyna herosów powinna mieć Iron Mana w swoich szeregach.

Przebranie Hulka

Nie mogło zabraknąć tutaj zielonego, wielkiego i nieobliczalnego Hulka. Jego ogromna siła, ale i wielkie serce przemawiają za wyborem przebrania akurat tego superbohatera. Kto by nie chciał zmienić się z małego chłopca w potężnego herosa, który ratuje świat przed niebezpieczeństwem?

Kostium Harley Quinn

Dziewczyny kochają Harley Quinn. Jej kostium wybierany jest najczęściej w okresie Halloween, ale nie tylko. Swoją popularność postać ta zawdzięcza przede wszystkim swojemu nietuzinkowemu stylowi bycia, ale też twardemu charakterowi, ciętemu językowi oraz dużej inteligencji i przebiegłości. W sam raz dla każdej małej rozrabiaki.

Strój Spidermana

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć człowieka-pająka, zwłaszcza po niedawnej premierze kinowej filmu o tym herosie. Ostatnie produkcje z jego udziałem biją rekordy popularności, a postać ta jest uwielbiana przez niemal wszystkie dzieciaki. Peter Parker na pewno jest zadowolony, że ma tak wielu małych naśladowców, którzy chętnie noszą jego kostium.

Suknia Elsy

Na pierwszym miejscu w naszym rankingu najbardziej popularnych strojów dla dzieci znalazła się oczywiście ulubienica wszystkich dziewcząt. Elsa to prawdziwa królowa dziecięcej wyobraźni. Dziewczynki kochają tę postać i marzą o tym, aby również móc władać swoim lodowym królestwem w pięknej i olśniewającej sukni.

A Ty jaki strój kupiłbyś dla swojego dziecka? Może, spytaj, jaką bajkę lubi najbardziej i kim chciałoby się stać? Wtedy wszystko będzie jasne! Powodzenia!