Innowacyjne pojazdy łączą w sobie sztukę niedoścignionego designu z wysoką funkcjonalnością oraz intuicyjnym dostosowaniem się do potrzeb malucha. Taka jest hulajnoga Scoot and Ride Steel, która zachwyca pod każdym względem. Jest praktycznym i bezpiecznym produktem nawet dla 1,5 rocznego dziecka. Przekonaj się, dlaczego warto ją mieć.

Produkty 2w1 cieszą się dużą popularnością, a hulajnoga Scoot and Ride Steel prezentuje kompaktowe rozwiązanie w postaci pojazdu, którego można używać na stojąco i siedząco. Doskonale wpasowuje się w potrzeby malucha i pomaga mu dobrze się rozwijać, poprzez wspomaganie jego umiejętności. To składany pojazd, który jest idealnym rozwiązaniem dla aktywnego dziecka, a co najważniejsze ekonomiczny produkt, który rośnie razem z nim.

Scoot and Ride Steel – funkcjonalność, która zachwyca!

Hulajnoga jest produktem austriackiej marki prezentuje nie tylko wyjątkowy design, ale także niezwykłą użyteczność. Wysokość siedziska możesz swobodnie regulować i dostosowywać do wzrostu dziecka. Najniższa pozycja (22,5 cm) pozwala na korzystanie ze sprzętu nawet maluchom, które dopiero stawiają pierwsze kroki. To lekki produkt, który możesz swobodnie przenosić, a jego mistrzowskie kształty podkreślają, że jest nieprzeciętny. Towarzyszy dziecku od 1 roku życia do 5 lat.

Zmieniaj, kiedy chcesz!

To, co najbardziej zachwyca, to spektakularna transformacja trójkołowego pojazdu z siedziskiem do klasycznej hulajnogi. Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika w kilka sekund dokonujesz niezwykłej przemiany, w której obrócone siedzisko staje się przednią ramą. Wystarczy jeszcze przesunąć kierownicę montowaną na klik i gotowe! Twoje dziecko może doświadczyć prawdziwego scooteringu.

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze

Hulajnoga jest doskonale wyważona – to stabilny produkt i wyjątkowo bezpieczny. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad, czyli specjalną podkładkę, która umieszczona w przedniej części pojazdu zapobiega przewróceniu się na nierównym terenie. Dwa przednie koła tworzy trwały, niwelujący wstrząsy materiał, a tylne koło posiada błotnik i łatwy w obsłudze hamulec. Szeroki rozstaw przednich kółek zwiększa stabilność podczas jazdy, a ich większa średnica ułatwia jazdę po nierównym lub wyboistym terenie.

Komfort, który wynika z jakości

Hulajnoga zachwyca komfortem. Siedzisko jest miękkie i odpowiednio wyprofilowane, pokryte innowacyjną warstwą. Łatwe do chwytu poręcze zapewniają bezpieczną jazdę. Scoot and Ride Steel może nawet stać się produktem wspomagającym naukę chodzenia. Koła są antypoślizgowe, wykonane z miękkiej gumy, co gwarantuje ciche użytkowanie, nawet po śliskiej podłodze mieszkania lub domu. Dziecko steruje hulajnogą przez balans ciałem i delikatne pochylanie drążka kierownicy. Taki mechanizm zapobiega gwałtownemu skręcaniu i zmniejsza zagrożenie upadku. Korzystnie wpływa również na rozwój umiejętności motorycznych dziecka i trening równowagi.

Uroczy design i mnogość kolorów sprawiają, że hulajnoga staje się przyjazna w użytkowaniu i zachęca malucha do zabawy. Produkt wielokrotnie zdobywał uznanie ekspertów, za piękne profilowanie i opływowe kształty. Marka wygrała prestiżową nagrodę designerską Red Dot w 2014 roku, Toy Award na międzynarodowych targach w Norymberdze w 2015 roku oraz Moms Choice Award w USA w 2018 roku. To zabawka warta uwagi!