Zadbane paznokcie, choć stanowią tylko drobny element twojego wyglądu, mogą znacząco wpłynąć na twoje samopoczucie, pewność siebie i odbiór twojej osoby przez otoczenie. Co więcej, wystylizowane paznokcie mogą być idealnym dopełnieniem dla każdej twojej kreacji. Istnieje zatem naprawdę wiele powodów, dla których dbasz o swoje paznokcie. W okresie jesienno-zimowym, z pewnością stawiałaś raczej na paznokcie, pomalowane na ciemne, klasyczne kolory. Wraz z nastaniem wiosny i zbliżaniem się wakacyjnego sezonu, możesz się natomiast pokusić o bardziej soczyste i pastelowe kolory lakierów do paznokci. Chcąc podążać za nowinkami ze świata mody, zobacz jakie paznokcie według projektantów, mają być najmodniejsze tego lata.

Postaw na naturalność i kolory

Może się to okazać zaskakujące, ale według tegorocznych trendów, najmodniejsze będą paznokcie pomalowane jedynie odżywką. Manicure proponowane przez trendseterów tego lata, to zatem paznokcie naturalne, ale zadbane, czyli w stylu mani. Fankom kolorów, projektanci proponują natomiast biel, także w wersji mlecznej oraz odcienie pastelowego błękitu i brzoskwini. Na pokazach pojawiły się również takie kolory jak: delikatna szarość, ostra czerwień, jabłkowa zieleń, czarny, złoty, liliowy, fioletowy, burgund, a także beż – dobierany pod kolor skóry dłoni.

Kolorowy miks i szalone desenie

Tego lata bardzo modne będą oryginalne i nietuzinkowe stylizacje paznokci. Ten sezon stawia na łączenie dużej ilości kolorów na paznokciach, ozdabianie ich rozmaitymi wzorkami, a nawet zdjęciami. Dlatego też, jeśli chcesz być modna w te wakacje, zdecyduj się na pomalowanie swoich paznokci na co najmniej dwa kolory, najlepiej kontrastujące ze sobą. Modnymi połączeniami są takie propozycje jak: biel+złoty/srebrny, biel+niebieski, biel+różowy, srebro+czerń, róż+czerń, czerń+zieleń. Inną tegoroczną propozycją, jest geometryczne manicure. Ciekawym dopełnieniem odzieżowych stylizacji, mogą być paznokcie ozdobione motywami, pojawiającymi się na stylowych i eleganckich kreacjach wybiegowych. Bardzo popularnym rozwiązaniem będzie także, tworzenie na paznokciach złudzeń optycznych oraz motywów zwierzęcych, takich jak skóra węża. Ponadto bardzo silnym trendem tego lata, może być naklejanie na paznokcie zdjęć, drukowanych za sprawą specjalnych drukarek, które będą dostępne tylko w niektórych salonach kosmetycznych. Zobacz wybrane propozycje na manicure, które będą najmodniejsze w tegoroczne wakacje.

Miks kolorów i modne wzory

Źródło: www.papilot.pl

Naturalny look i szalone kompozycje

Źródło: www.prettywedding.pl

Paznokcie błękitno-białe

Źródło: www.papilot.pl

Zdjęcia na paznokciach

Źródło: www.hasla.kobiet.gazeta.pl